  • Mfr # OW-18-010-V
  • Zoro # G9060550
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Length
18 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Violet
Material
Nylon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OW-18-010-V
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
18 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in