  • Mfr # OW-22-G1P-BN
  • Zoro # G0436001
/ea
Key Features
Nominal Length
22 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in
Color
Brown
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OW-22-G1P-BN
Nominal Length
22 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in