  • Mfr # J-24-E05-GY
  • Zoro # G9058240
Free Shipping & Returns
Key Features
Cable Tie Style
Hook and Loop
Nominal Length
24 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
J-24-E05-GY
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
24 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in