  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H22-W1
  • Zoro # G813567667
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H22-W1
Width
1 in
Height
22 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
1 in x 22 in