  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H25-W1
  • Zoro # G713502881
Width
1 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H25-W1
Width
1 in
Height
25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
1 in x 25 in