  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H49-W1
  • Zoro # G713507558
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H49-W1
Width
1 in
Height
49 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
1 in x 49 in