  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H57-W1
  • Zoro # G813580857
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H57-W1
Width
1 in
Height
57 in
Mesh Size
1 in x 57 in
Frame Thickness
0.3125 in