  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H62-W1
  • Zoro # G513510772
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H62-W1
Width
1 in
Height
62 in
Mesh Size
1 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in