  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H79-W1
  • Zoro # G013527553
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H79-W1
Width
1 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
1 in x 79 in