  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H15-W10
  • Zoro # G513579540
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H15-W10
Width
10 in
Height
15 in
Mesh Size
10 in x 15 in
Frame Thickness
0.3125 in