  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H16-W10
  • Zoro # G613623938
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H16-W10
Width
10 in
Height
16 in
Mesh Size
10 in x 16 in
Frame Thickness
0.3125 in