  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H22-W10
  • Zoro # G213568738
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H22-W10
Width
10 in
Height
22 in
Mesh Size
10 in x 22 in
Frame Thickness
0.3125 in