  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H23-W10
  • Zoro # G713569105
/ea
Key Features
Width
10 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H23-W10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10 in
Height
23 in
Mesh Size
10 in x 23 in
Frame Thickness
0.3125 in