  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H33-W10
  • Zoro # G113737166
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H33-W10
Width
10 in
Height
33 in
Frame Thickness
1.25 in