  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H35-W10
  • Zoro # G313503509
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H35-W10
Width
10 in
Height
35 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
10 in x 35 in