  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H39-W10
  • Zoro # G913622358
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H39-W10
Width
10 in
Height
39 in
Mesh Size
10 in x 39 in
Frame Thickness
0.3125 in