  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H40-W10
  • Zoro # G113508926
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H40-W10
Width
10 in
Height
40 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
10 in x 40 in