  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H41-W10
  • Zoro # G313567266
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
10 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H41-W10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10 in
Height
41 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
10 in x 41 in