  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H43-W10
  • Zoro # G613570010
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H43-W10
Width
10 in
Height
43 in
Mesh Size
10 in x 43 in
Frame Thickness
0.3125 in