  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H62-W10
  • Zoro # G513615125
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
10 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H62-W10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10 in
Height
62 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
10 in x 62 in