  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H70-W10
  • Zoro # G913577450
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H70-W10
Width
10 in
Height
70 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
10 in x 70 in