  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H71-W10
  • Zoro # G713585457
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H71-W10
Width
10 in
Height
71 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
10 in x 71 in