  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H75-W10
  • Zoro # G713603311
/ea
See details
Key Features
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H75-W10
Width
10 in
Height
75 in
Mesh Size
10 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in