  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H77-W10
  • Zoro # G013743601
/ea
See details
Key Features
Width
10 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
Aluminum
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H77-W10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10 in
Height
77 in
Frame Thickness
1.25 in