  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H10-W11
  • Zoro # G713578565
Width
11 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H10-W11
Width
11 in
Height
10 in
Mesh Size
11 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in