  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H10-W11
  • Zoro # G113577496
Width
11 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H10-W11
Width
11 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
11 in x 10 in