  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H24-W11
  • Zoro # G613589937
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H24-W11
Width
11 in
Height
24 in
Mesh Size
11 in x 24 in
Frame Thickness
0.3125 in