  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H25-W11
  • Zoro # G113579599
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H25-W11
Width
11 in
Height
25 in
Mesh Size
11 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in