  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H26-W11
  • Zoro # G413574065
/ea
Key Features
Width
11 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H26-W11
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
11 in
Height
26 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
11 in x 26 in