  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H26-W11
  • Zoro # G413595244
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H26-W11
Width
11 in
Height
26 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
11 in x 26 in