  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H43-W11
  • Zoro # G213612585
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H43-W11
Width
11 in
Height
43 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
11 in x 43 in