  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H43-W11
  • Zoro # G913746764
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H43-W11
Width
11 in
Height
43 in
Frame Thickness
1.25 in