  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H49-W11
  • Zoro # G813583438
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H49-W11
Width
11 in
Height
49 in
Mesh Size
11 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in