  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H52-W11
  • Zoro # G813623172
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H52-W11
Width
11 in
Height
52 in
Mesh Size
11 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in