  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H56-W11
  • Zoro # G413503928
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H56-W11
Width
11 in
Height
56 in
Mesh Size
11 in x 56 in
Frame Thickness
0.3125 in