  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H59-W11
  • Zoro # G413591673
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H59-W11
Width
11 in
Height
59 in
Mesh Size
11 in x 59 in
Frame Thickness
0.3125 in