  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H61-W11
  • Zoro # G413605585
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H61-W11
Width
11 in
Height
61 in
Mesh Size
11 in x 61 in
Frame Thickness
0.3125 in