  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H66-W11
  • Zoro # G713515089
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H66-W11
Width
11 in
Height
66 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
11 in x 66 in