  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H74-W11
  • Zoro # G113614481
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H74-W11
Width
11 in
Height
74 in
Mesh Size
11 in x 74 in
Frame Thickness
0.3125 in