  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H78-W11
  • Zoro # G713574345
Width
11 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H78-W11
Width
11 in
Height
78 in
Mesh Size
11 in x 78 in
Frame Thickness
0.3125 in