  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H80-W11
  • Zoro # G513508441
/ea
See details
Key Features
Width
11 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H80-W11
Width
11 in
Height
80 in
Mesh Size
11 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in