  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H16-W12
  • Zoro # G713504496
Width
12 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H16-W12
Width
12 in
Height
16 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
12 in x 16 in