  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H23-W12
  • Zoro # G613570621
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H23-W12
Width
12 in
Height
23 in
Mesh Size
12 in x 23 in
Frame Thickness
0.3125 in