  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H32-W12
  • Zoro # G213614367
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H32-W12
Width
12 in
Height
32 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
12 in x 32 in