  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H38-W12
  • Zoro # G713604172
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H38-W12
Width
12 in
Height
38 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
12 in x 38 in