Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H41-W12
Zoro # G113567404
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12 in
White
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H41-W12
Width
12 in
Height
41 in
Mesh Size
12 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in