  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H51-W12
  • Zoro # G113738248
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
BetterVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H51-W12
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12 in
Height
51 in
Frame Thickness
1.25 in