  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H52-W12
  • Zoro # G213596274
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H52-W12
Width
12 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
12 in x 52 in