  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H53-W12
  • Zoro # G613511860
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H53-W12
Width
12 in
Height
53 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
12 in x 53 in