  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H54-W12
  • Zoro # G513589594
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H54-W12
Width
12 in
Height
54 in
Mesh Size
12 in x 54 in
Frame Thickness
0.3125 in